Hakkımızda

Biz Kimiz

Firmamız 5 Temmuz 2020 tarihinde HATAY/Samandağ’ da kurulmuştur. Genç ve dinamik bir ekiple hedefimiz Bilişim alanında hizmet vermektir. Firmamızın temel prensibi ileri teknolojiyi hayatımıza güvenle entegre etmektir.

Bu amaçla çıktığımız yolda güvenlik kamera sistemleri başta olmak üzere, bilgisayar teknik servis ve kurumsal bilişim destek hizmetlerini sunmaktayız. Bir işletmenin ihtiyaç duyacağı tüm bilişim desteğini tek bir noktadan sağlayarak daha güvenli ve sağlıklı bilişim altyapısı tasarlamaktayız. Güvenlik sistemleri alanında Fujitron, Hikvision, Neutron ve Cenova bayiliklerimiz mevcuttur. Bilişim alanında ise CCNA gibi geçerliliği yüksek olan sertifikalara sahip ekibimizle hizmet etmekteyiz.

Misyonumuz

Hızla gelişen teknolojiyi yakın takip ederken, bu teknoloji üzerinde işlenen kişisel ve kurumsal bilginin güvenliğini sağlamak, vizyoner bakış açısı ile geleceğin bilişim altyapısını kurumlara kazandırmak ve teknolojik sıçramalarda onlara destek olmak ve tüm bunları yaparken tüm çalışanları ile dürüstlükten asla taviz vermemektir.

Vizyonumuz

Bilişim sektörüne yön veren, geleceği tasarlamaya aday kadroları barındıran, ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayan kurumları geleceğe hazırlayan, aldığı her işte %100 müşteri memnuniyeti oranını yakalayan bir firma olmaktır.